Dzień Dziecka – dzień pełen radości!

We wtorek, 3 czerwca 2025 r., w naszej szkole odbyły się radosne obchody Dnia Dziecka. Ten wyjątkowy dzień został zaplanowany z myślą o naszych najmłodszych uczniach i przedszkolakach – tak, aby każdy mógł poczuć się wyjątkowo i beztrosko się bawić.
Dla dzieci przygotowaliśmy wiele atrakcji, które sprawiły, że na twarzach wszystkich gościły szerokie uśmiechy. Na dzieci czekały takie atrakcje jak: zabawa na dmuchanym placu zabaw, basen z kulkami, videofotobudka OVERHEAD 360, animacje i zabawy z panią animatorką z firmy FUNTONIA – „Radość to nasza specjalność”. Nie zabrakło również niespodzianki – odwiedzin sympatycznego misia, który bawił i rozśmieszał wszystkich uczestników. Te wszystkie atrakcje skierowane były do naszych najmłodszych czyli przedszkolaków oraz klas 1-5. Klasy 6–8 dzień wcześniej wraz z wychowawcami udały na lody do Suchojada. Rada Rodziców aktywnie włączyła się w obchody Dnia Dziecka, fundując dla dzieci lody i soczki. Dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie!
Ten dzień był pełen uśmiechu, radości i wspólnej zabawy – dokładnie taki, jak powinien wyglądać Dzień Dziecka!

NA GÓRĘ