Laureat Kuratoryjnego Konkursu z matematyki

Uczeń klasy 7a Aleksander Zaleśny, biorąc udział w wojewódzkim etapie Konkursu Kuratoryjnego z Matematyki, który odbył się w sobotę 23 marca 2024 r. w Rzeszowie, rozwiązując poprawnie zadania, wywalczył sobie tytuł laureata i tym samym zapewnił sobie w klasie siódmej i ósmej ocenę celującą z matematyki oraz zwolnienie z egzaminu ósmoklasisty z matematyki.

Konkurs kuratoryjny jest docelowo dedykowany dla uczniów klasy ósmej. Aleksander wziął w nim udział już w tym roku, jako siódmoklasista, dając sobie możliwość sprawdzenia wiedzy i matematycznych umiejętności. Upór ucznia, ciężka praca i chęć zdobywania wiedzy pozwoliły chłopcu już w tym roku osiągnąć planowany cel.

Ucznia do konkursu przygotowała pani Aleksandra Jackowicz - nauczycielka matematyki i fizyki.

Brawo Aleksander. Jesteśmy z ciebie dumni!!!