Komers 2023

W środę 14 czerwca 2023 roku uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 3 w Nisku uczestniczyli w balu ósmoklasisty. W tym wspaniałym dniu młodzież w przepięknych kreacjach stanęła do tradycyjnego poloneza. Rodzice, zaproszeni goście przyglądali się tanecznej prezentacji przygotowanej przez panią Mirosławę Barylską. W części oficjalnej głos zabrała pani Dyrektor Szkoły Beata Żak, w imieniu swoim i nauczycieli podziękowała absolwentom za wspólnie spędzonych osiem lat oraz życzyła wielu sukcesów na dalszych etapach edukacji. Po przemówieniu Pani Dyrektor głos również zabrała Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Ewa Rostek oraz sami przyszli Absolwenci. Następnie, uczniowie klasy ósmej rozpoczęli wspaniałą, żywiołową zabawę na parkiecie, którą poprowadził Dj Kubuś. Rodzice zadbali o poczęstunek, dekorację oraz opiekę nad uczniami.
Bardzo dziękujemy Dyrekcji oraz Wychowawcom za obecność i dobrą zabawę a rodzicom za zorganizowanie zabawy, która stanie się miłym wspomnieniem (jednym z wielu!) cudownych, beztroskich lat spędzonych w naszej szkole. Mamy nadzieje, że Komers klas VIII znowu stanie się coroczną tradycja naszej szkoły.