Uroczyste pożegnanie Absolwentów w roku szkolnym 2022/2023

22 czerwca o godzinie 16.00 w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 3 w Nisku odbyło się  uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023 klas ósmych. Uczestniczyli w nim oczywiście absolwenci, Dyrekcja szkoły, wychowawcy, grono pedagogiczne, rodzice oraz delegacja klasy VII, która pożegnała swoich starszych kolegów i koleżanki.

Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu narodowego. Podczas akademii Pani Dyrektor Beata Żak wręczyła nagrody i dyplomy uczniom, którzy z wyróżnieniem ukończyli szkołę. Pogratulowała uczniom wyników, podziękowała rodzicom za zaangażowanie w życie szkoły i złożyła wszystkim życzenia dobrego wypoczynku oraz radosnych i bezpiecznych wakacji. Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie listów gratulacyjnych rodzicom oraz podziękowań. Ósmoklasiści krótkim montażem słowno - muzycznym podziękowali Dyrekcji, nauczycielom i rodzicom za trud i serce, życzliwość i wyrozumiałość, wskazywanie właściwych dróg, dzięki którym doszli do tego etapu życia. Przekazali również sztandar młodszemu rocznikowi. Klasa VII pożegnała się ze swoimi koleżankami i  kolegami wręczając drobne upominki.

Podczas akademii Pani Dyrektor Beata Żak podziękowała Pani Przewodniczącej Rady Rodziców Ewie Rostek, za zaangażowanie, znakomitą atmosferę wspólnych działań na rzecz szkoły oraz za owocną i pełną poświęcenia pracę w przewodniczeniu Radzie Rodziców. Życzymy Pani dużo zdrowia oraz wielu dalszych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

Kochani Absolwenci, jeszcze raz życzymy: niech Wasz wysiłek i Wasza wytrwałość w pogłębianiu wiedzy i umiejętności przyniosą Wam kolejne sukcesy w nowych szkołach oraz dalszym życiu. Nie bójcie się marzyć! Jesteśmy z Was dumni! Kroczcie śmiało przez świat i spełniajcie swoje marzenia!